Zpět na aukce Stehlík Jindřich
popis: Olej na lepence, rozměry : 26,5 x 70 cm. Poškozený rám.
o autorovi: Narodil se 6.12.1905 v Milevsku a zemřel 9.8.1991 v Praze.

Studoval na pražské Akademii výtvarného umění u prof. O. Nejedlého. V jeho tvorbě převažovala krajinomalba, zachycoval záběry denního života a pracovní náměty. Byl členem SVU Marold.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

14.06.2021 19:30

1 000,00 Kč 14.6.2021 10:14:25