Číslo položky: 5785
Pohled na hrad
popis: Olej na volném plátně, rozměr 44 x 48 cm, signováno vlevo dole
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
2 900 Kč
2 900 Kč
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |