Zpět na aukce Signatura nečitelná
Moje sledované obrazy Maloměstská idyla
popis: Olej na lepence, rozměry : 32 x 39 cm, malba mírně poškozena. 19. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 700 Kč