Číslo položky: 12291
Maloměstská idyla
popis: Olej na lepence, rozměry : 32 x 39 cm, malba mírně poškozena. 19. století
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 200,00 Kč |