Číslo položky: 5765
Budky žita
popis: Olej na dřevě, rozměr 28,5 x 35 cm, rám poškozen, signováno z druhé strany.vystaveno v Malostranské besedě.
Vyvolávací cena:
1 400 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
14.12.2017 19:45