Číslo položky: 12734
Slunečnice
popis: Olej na překližce, rozměry: 50 x 60 cm , rám mírně poškozený.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč
31 000,00 Kč |
30 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
17 600,00 Kč |
16 600,00 Kč |
16 500,00 Kč |
15 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
12 000,00 Kč |
6 100,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |