Lustig Gustav
Číslo položky: 12734
popis: Olej na překližce, rozměry: 50 x 60 cm , rám mírně poškozený.
o autorovi: Gustav Lustig, nar. 1901, zemř. 1973 Studia-Akademie Berlín a soukromá studia.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč