Číslo položky: 5833
Přístaviště
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 79 cm, signováno vpravo dole Bohouš Beck 1915
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
14.12.2017 19:30