Číslo položky: 5831
Akt ženy v budoiru
popis: Olej na lepence, rozměr 43 x 63 cm, signováno vlevo dole Fernand Vácha. Olejomalby tohoto autora se vyskytují velice vzácně.
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
40 000 Kč
14.12.2017 19:20