Číslo položky: 12571
Dívky pod splavem
popis: Olej na plátně, rozměr 86 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 400 Kč
2 400 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |