Nesignováno .
Číslo položky: 11312
Moje sledované obrazy Lovecká scéna
popis: Olej na plechu, rozměry : 45 x 45,5 cm, malba poškozená. Novější rámování
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč