Číslo položky: 12428
Žena v halence
popis: Olej na plátně, rozměr 38,5 x 30,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 21:30
1 500,00 Kč | 15.3.2021 01:13:05 |