Číslo položky: 12427
Autoportrét
popis: Olej na plátně, rozměr 50,5 x 40,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 21:28
1 500,00 Kč | 15.3.2021 01:12:58 |