Číslo položky: 5770
Kočičí hlava
popis: Litografie, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm + pasparta, nerámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
900 Kč
900 Kč