Číslo položky: 12435
U kraje rybníka
popis: Olej na sololitu, rozměr 40 x 61 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
08.04.2021 21:18
1 500,00 Kč | 15.3.2021 01:15:00 |