Číslo položky: 12434
Podvečerní nálada v zátoce
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |