Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 12433
Moje sledované obrazy Léto na venkově
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
15 000 Kč