Číslo položky: 12429
Podzim u rybníka
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 700 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |