Svoboda Jaroslav
Číslo položky: 12429
Moje sledované obrazy Podzim u rybníka
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
2 100 Kč