Číslo položky: 5775
Růžové pivoňky
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 39,5 x 31 cm + pasparta, nerámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč