Zpět na aukce Janoušek Josef
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 49,5 cm, lepenka mírně zvlněna, nesignováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.

Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč

08.04.2021 20:56