Janoušek Josef
Číslo položky: 12482
Moje sledované obrazy Balkánské město
popis: Olej na lepence, rozměr 52 x 68 cm, nesignováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

08.04.2021 20:48

1 500,00 Kč 18.3.2021 13:50:27