Zpět na aukce Janoušek Josef
Moje sledované obrazy Podvečer na Balkáně
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, rám poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

08.04.2021 20:46

1 500,00 Kč 18.3.2021 13:49:41