Janoušek Josef
Číslo položky: 12484
popis: Olej na lepence, rozměr 55 x 68 cm, malba mírně poškozena, rám poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.

Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

08.04.2021 20:44

1 500,00 Kč 18.3.2021 13:49:23