Číslo položky: 12567
Dvě vázy s květinami
popis: Olej na plátně, rozměry : 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
07.04.2021 21:27
800,00 Kč | 7.4.2021 21:23:20 |