Číslo položky: 12528
Dvě - 4
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 45 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
08.04.2021 20:20
7 000,00 Kč | 4.2.2021 05:11:03 |