Mazáč Petr
Číslo položky: 12528
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 45 cm, nerámováno
o autorovi: Narozen 1976 ve Valašském Meziříčí.
Český spisovatel – básník – kreslíř – malíř – grafik – sochař
Jdoucí směrem otevřeným všestrannému pojetí prózy, poezie, kresby, malby, grafiky, sochařství, vychází z klasických technik.
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč

08.04.2021 20:20

7 000,00 Kč 4.2.2021 05:11:03