Číslo položky: 12525
Konvolut 1
popis: 4 X litografie, rozměr včetně pasparty 31 x 43,5 cm, rozměr ve výřezu pasparty 22 x 31 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 300,00 Kč |