Číslo položky: 12510
Poloakt dívky se džbánem
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 57,5 cm. Dvacátá léta minulého století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
11 500 Kč
11 500 Kč
10 500,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |