Číslo položky: 12510
Moje sledované obrazy Poloakt dívky se džbánem
popis: Olej na plátně, rozměr 75 x 57,5 cm. Dvacátá léta minulého století.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč