Číslo položky: 5681
Kostel Sv. Mikuláše
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vpravo dole P. Braniš 1930
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
14.12.2017 18:30
1 500,00 Kč | 1.11.2017 00:11:29 |