Braniš P.
Číslo položky: 5681
Moje sledované obrazy Kostel Sv. Mikuláše
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 40 x 27 cm, signováno vpravo dole P. Braniš 1930
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.12.2017 18:30

1 500,00 Kč 1.11.2017 00:11:29