Číslo položky: 12497
Hrabání sena
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 60 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
11 000 Kč
11 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |