Číslo položky: 12494
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 400 Kč
1 400 Kč
1 400,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 000,00 Kč |