Šourek František
Číslo položky: 12494
popis: Olej na sololitu, rozměr 30 x 40 cm, malba poškozena
o autorovi: Šourek František - Narozen roku 1904 v Prostějově. Malíř krajin ve Velkém Oseku u Kolína.

Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč