Číslo položky: 12420
Zima na horách
popis: Olej na plátně, rozměr 46 x 66 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
05.04.2021 21:50
2 500,00 Kč | 31.3.2021 22:38:26 |