Zich Rudolf
Číslo položky: 12550
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 110 cm, nerámováno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

07.04.2021 19:52

1 000,00 Kč 28.3.2021 22:06:55