Číslo položky: 12550
popis: Olej na sololitu, rozměr 50 x 110 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
07.04.2021 19:52
1 000,00 Kč |
28.3.2021 22:06:55