Hampl Petr
Číslo položky: 12512
Moje sledované obrazy Šťastný život
popis: Litografie 31/100, rozměr ve výřezu 41 x 60 cm, zaskleno
o autorovi: Narodil se 9.10.1943 v Praze.

Studoval na SUŠP v Praze, na pražské Akademii výtvarného umění u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Začínal kompozicemi v duchu fantaskní malby, v sedmdesátých letech se obrátil k tématice rodin, žen a dětí. Zabývá se i restaurování.

(Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

07.04.2021 19:40