Nesignováno .
Číslo položky: 12504
Moje sledované obrazy Rybářský přístav
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 65 cm. Rentoilováno
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
45 000 Kč

05.04.2021 20:26