Pilařová Kverková Libuše
Číslo položky: 12531
Moje sledované obrazy Kapucínská ulička
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 55 cm
o autorovi: Narozena: 8. 7. 1928 v Praze.
Studovala vyšší škola uměleckého průmyslu v Praze (prof. R. Beneš a prof. Z. Balaš)
Akademie výtvarných umění v Praze, (prof. Vl. Rada), absolvovala v roce 1956.
Je uvedena v publikacích: Malý slovník jihočeských malířů (Dr. Vladimír Mach CSc., r. 1992), Obrazy a plastiky výtvarných umělců druhé poloviny 20. století (Karel Štoll, r. 1995), Slovník českých a slovenských výtvarných umělců (výtvarné centrum Chagall, r.2003).

Žije a pracuje v Praze a v Jindřiši v jižních Čechách.
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč