Schmidt Eduard
Číslo položky: 12388
Moje sledované obrazy Poustevník před hřbitovním kostelem
popis: Olej na papíru fixováno na plechu. Malba k hodinovému obrazu. Rozměry: 54 x 44 cm
o autorovi: Eduard Schmidt (German, 1806-1862) Německý malíř z 19.století Varianta obrazu: Eremit Vor Verschneiter Kirche 1
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč