Číslo položky: 12478
Pohled z Letné k Vyšehradu
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 30,5 cm, Signována na zadní straně, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 200 Kč
4 200 Kč