Olexa Jaroslav
Číslo položky: 12478
Moje sledované obrazy Pohled z Letné k Vyšehradu
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 30,5 cm, Signována na zadní straně, zaskleno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 200 Kč