Číslo položky: 12474
Houseboat na řece
popis: Olej na plátně, rozměr 45 x 60,5 cm, malba poškozena, plátno potřeba přepnout
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč