Nemastil Zdeněk
Číslo položky: 12463
Moje sledované obrazy Krajina s říčkou
popis: Olej na lepence, rozměr 35 x 50 cm, malba poškozena
o autorovi: Malíř krajinář v Praze. Studoval u Vacátka a Šetelíka. Volil nejraději motivy z okolí Volyně, kde na podzim roku 1923 uspořádal svou soubornou výstavu.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 800 Kč