Číslo položky: 5783
Buchlov
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 120 cm, datováno 1938
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
3 200 Kč
3 200 Kč
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |