Číslo položky: 11976
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 50 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
07.04.2021 20:56
1 000,00 Kč | 19.3.2021 15:53:59 |