Číslo položky: 12441
Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 79 x 59 cm, nerámováno, nesignováno. Obraz získán z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč