Randa Karel
Číslo položky: 12441
Moje sledované obrazy Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 79 x 59 cm, nerámováno, nesignováno. Obraz získán z rodiny autora
o autorovi: 1912 - 1993
Žák malíře Čiháka. Poté studia na pražské akademii (1938; prof. M. Švabinský).
Vytvořil množství obrazů z Podkarpatské Rusi, krajin, figurálních prací a kytic.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 800 Kč