Číslo položky: 12472
Muž na vycházce
popis: Akvarel + tuš, rozměr 20 x 15 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
05.04.2021 21:12
5 000,00 Kč | 15.3.2021 01:26:48 |