Číslo položky: 12325
Horské pleso
popis: Akvarel + uhel, rozměry: 58,5 x 40 cm, volný list na ručním papíru, mírně poškozeno. Vystaveno ve výstavní síni Hollar.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 200,00 Kč |
500,00 Kč |