Zpět na aukce Svoboda Josef
popis: Olej na plátně, rozměr 84,5 x 74, signováno vpravo dole Jos. Svoboda 34
o autorovi: Narodil se 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních.
Malíř krajinář a grafik.
Učil se tři roky u malíře E. Čiháka, absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii.
(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč

20.02.2018 18:30