Číslo položky: 5685
Andělský hrad v Římě
popis: Olej na lepence, rozměr 36 x 46 cm, signováno zčásti pod rámem, obraz získán z rodiny,z pozůstalosti malířova bratra Václava Gebra..Obraz bude publikován v připravované monografii J.J.Gebra
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč